Pracownia ANTIQUE DESIGN prowadzona przez Marcina Żygadło działa w Żmigrodzie od 1995 roku. Od początku jej istnienia, naszym głównym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług w dziedzinie renowacji antyków. Pracę rozpoczęliśmy od udziału w wielu szkoleniach na terenie Niemiec. Później przyszedł czas na mały przydomowy warsztat. Z biegiem lat przybywało zarówno nowych klientów jak i pracowników. Obecnie nasza pracownia zajmuje powierzchnię około 200 m2, w której pracuje 10 osób. Prawdziwi pasjonaci, wyszukane meble i nowoczesny park maszynowy – miejsce, które łączy sztukę minionych epok z nowoczesnością.

RENOWACJA MEBLI

Renowacja antyków to fascynująca podróż w czasie, ale także ogromna odpowiedzialność za zabytek, który jest wyrazem kunsztu rzemieślników z poprzednich epok oraz za oczekiwania klientów, którzy przynoszą do pracowni swoje pamiątki. Dlatego stosujemy wyłącznie techniki używane w okresie powstania danego przedmiotu – z poszanowaniem tradycji i mistrzowskiego fachu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z wielką precyzją, dokładnością oraz szacunkiem do historii.
 

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Zrozumiałem

Kontakt

T. +48 600 831 355
E. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Salon Antique Design
Ul. Kościelna, 4
55-140 Żmigród
© 2019 Antique Design