Zespół specjalistów

Nasz zespół stanowią znakomici fachowcy
specjalizujący się w renowacji antyków,
posiadający ogromną wiedzę oraz wieloletnie
doświadczenie przy realizacjach w kraju
i Europie zachodniej.

team2
strych

Antyki

Każdy mebel posiada swoj unikalny styl, historię i duszę, obcowanie z nimi sprawia nam wiele satysfakcji, a ich renowacja to coś więcej niż fach – to prawdziwa pasja. Łatwo przywiązujemy się do pieczołowicie odrestaurowanych mebli i trudno nam się z nimi rozstawać. Nasi Klienci jednak, to kolekcjonerzy z sercem do antyków, oczekujący najwyższej jakości, którą im z przyjemnością i profesjonalizmem dostarczamy.

Pasja

W pracowni realizujemy swoją pasję i wkładamy całe zaangażowanie i poświęcenie by meble, którymi się opiekujemy powróciły do stanu z okresu swojej świetności. Trud i wysiłek zawsze zostają wynagrodzone widokiem zadowolonego Klienta, który często do nas powraca – dziękujemy za zaufanie!

pracownia2
prac nowa 4

Style, w których się specjalizujemy

Nasze ulubione antyki to meble z okresu Biedermeier’a, Baroku oraz Art Deco. Wysoko cenimy nacisk, który położony był na użyteczność i wygodę projektowanych wtedy przedmiotów jak również dążenie do uzyskania maksymalnego oddziaływania na odbiorcę. Bliskie są nam niepowtarzalne dekoracje i dyscyplina w poszukiwaniu piękna w funkcji przedmiotu użytkowego.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Zrozumiałem

Kontakt

T. +48 600 831 355
E. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Salon Antique Design
Ul. Kościelna, 4
55-140 Żmigród
© 2019 Antique Design